Współpraca

Jesteśmy chętni do współpracy – jeżeli masz ciekawy pomysł, chcesz promować swój produkt czy usługę to zapraszamy do kontaktu. Zastrzegamy jednak, że sami musimy mieć przekonanie do promowanego produktu, dlatego wszystkie diety cud czy magiczne tabletki odchudzające odpadają 🙂

Nasza grupa odbiorców jest szeroka: od osób lubiących zdrowy tryb życia, aż po zawodowych triathlonistów – zgodnie z naszą nazwą: fitness, karate, triathlon.

Każdego dnia strona www odwiedzana jest przez blisko 100 osób. Ze względu na ciągły rozwój bloga oraz promocję nowej strony ta liczba z tygodnia na tydzień rośnie.

Nasz profil na FB jest obserwowany przez niecałe 2500 osób, ale docieramy do około 15000-17000 tygodniowo. Nasze wpisy mają średni zasięg na poziomie 3000-5000 osób a tygodniowa aktywność na profilu (komentarze, udostępnienia i polubienia) to w przybliżeniu 2500.

Instagramowe konto obserwowane jest przez ponad 490 osób, a każde zdjęcie jest polubione przez około 100-150 osób.

Liczby te są aktualne na końcówkę czerwca 2016 roku, ale z pewnością będą rosnąć, ze względu na powiększające się z dnia na dzień grono odbiorców.

zasieg_czerwiec

zasieg_czerwiec2